Znižujeme náklady na

teplo

a chlad.

Predstavujeme vám revolučnú kvapalinu HYDROMX, ktorá znižuje náklady na kúrenie a chladenie.

HYDROMX - Prepravné balenie

Šetríme vám energiu!

HYDROMX

Široké využitie

Hydromx je použiteľný vo výrobných halách, kancelárskych budovách, ale aj dátových centrách, nemocniciach, domácnostiach, veľa ďalších možností aplikovania…

Zníženie emisií CO2

Je to jednoduché. Pre zníženie emisií stačí vymeniť kvapalinu vo vašom systéme za certifikovaný Hydromx. Predovšetkým budete šetriť energiu, ale na druhej strane aj životné prostredie. 

Jednoduchá aplikácia

Potrebujete len vymeniť teplonosnú kvapalinu vo vašom systéme za našu nanokvapalinu, jej nanočastice sa postarajú o všetko.

Čo je to HYDROMX?

Hydromx je kvapalina na prenos tepla, využívajúca technológiu Nano-Thermo ™. Obsahuje nanočastice, ktoré zvyšujú rýchlosť prenosu tepla zahrievaním (alebo odvádzaním tepla) z kvapaliny a prenosom energie v kratšom čase, a preto sa spotrebuje podstatne menej energie.

Naše teplonosné médium je najvhodnejšie pre vykurovacie a chladiace systémy s uzavretým okruhom, kde sa účinnosť dosahuje znížením prevádzkových časov kotla alebo kompresora. Preto sa predlžuje životnosť zariadenia spolu s nižšími nákladmi na údržbu.

Technológia NanoThermo ™  zvyšuje rýchlosť prenosu tepla. Bez ohľadu na to, aký je zdroj energie alebo aký efektívny je kotol alebo chladič, zvyšuje účinnosť celého systému efektívnejším prenosom energie.

Hydromx chráni váš systém pred koróziou, rovnako ako pred vodným kameňom a riasami. Je certifikovaný  na potlačenie korózie kovových a plastových častí a na zabránenie tvorby vodného kameňa v systéme, najmä v kotli.

Ako sa dá ušetriť energia s HYDROMX?

So stúpajúcou populáciou rastie aj globálny hlad po energiách. Medzinárodný energetický výhľad na rok 2013 (IEO2013) predpovedá, že svetová spotreba energie vzrastie v rokoch 2010 až 2040 o 56%. Fosílne palivá, ktoré do roku 2040 budú zásobovať takmer 80% svetovej spotreby energie, urýchlia globálne otepľovanie. 

Použitím Hydromx sa zníži energetická náročnosť systému a dochádza nie len k úspore energií, ale v konečnom dôsledku aj k efektívnemu zníženiu emisií skleníkových plynov

Pozitívny vplyv nášho riešenia na životné prostredie je výrazný a je stručne, no výstižne zhrnutý v LCA (Life Cycle Assessment) štúdii, ktorú je možné nájsť na našej stránke v sekcii download.

 

Nanotechnológia, ktorá šetrí energu

Hydromx®

Varianty produktu

HYDROMX Blue

Typ glykolu: Propylén

Riedenie: 50:50

NFS kategória: HT1

Bod mrazu: -26°C

Ochrana proti prasknutiu: -40°C

Inhibítor korózie, baktérií, vápenatenia: komplet

Životnosť: 20 rokov

Recyklovateľný: Áno

HYDROMX Red

Typ glykolu: Etylén

Riedenie: 50:50

NFS kategória: HT2

Bod mrazu: -38°C

Ochrana proti prasknutiu: -51°C

Inhibítor korózie, baktérií, vápenatenia: komplet

Životnosť: 20 rokov

Recyklovateľný: Áno

Všetci dobre vieme, aký veľký význam má energetická úspora pre budúcnosť našej planéty. Preto vám ViaSun prináša revolučné riešenie – teplonosné médium HYDROMX. Vďaka technológii Nano-Thermo™ a obsahu nanočastíc vytvára HYDROMX účinný prenos tepla, optimalizuje využitie energie a šetrí náklady na kúrenie a chladenie. Navyše, s ochrannými vlastnosťami proti korózii a vodnému kameňu, predlžuje životnosť vášho systému a minimalizuje potrebu údržby. Nechajte HYDROMX zabezpečiť úsporu energie a zníženie emisií CO2 vo vašom systéme. ViaSun – Pre vašu udržateľnú budúcnosť robíme maximum.

Nelejte glykol do kúrenia

Pre Vaše udržateľné energetické riešenia vám prinášame ekologický spôsob vykurovania bez využitia bežného glykolu. Ukončite neudržateľné praktiky a využite náš hydromx, ktorý zabezpečí efektívnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. 

%

Úspora energie

%

Emisie CO2

Životnosť [roky]

Viac informácií môžete získať na stránke výrobcu.